A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Senior przyjazny środowisku - 22-23.06

Fotorelacja z inicjatywy:
 
Senior przyjazny środowisku - 22-23.06 Senior przyjazny środowisku - 22-23.06 Senior przyjazny środowisku - 22-23.06 Senior przyjazny środowisku - 22-23.06 Senior przyjazny środowisku - 22-23.06 Senior przyjazny środowisku - 22-23.06
Dodano: 24.06.2020

Rekrutacja:
 
Zapraszamy do udziału w inicjatywie pt. Senior przyjazny środowisku, która odbędzie się w dn. 22-23 czerwca 2020 w sali szkoleniowej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu.
 
Z uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa zajęcia odbędą się z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
Wszystkim uczestnikom zapewnione zostaną maseczki i środki dezynfekcyjne.
Miejsca siedzące zostaną zorganizowane z zachowaniem wymaganych odstępów
 
Uczestnicy pogłębią wiedzę z zakresu działać seniorów w tematyce środowiska naturalnego. Poznają 10 sposobów jak samemu można chronić środowisko, że warto wykorzystywać odpady, na zakupy iść z własną torbą wielokrotnego użytku, i że należy rozmawiać o ty, co można wspólnie zrobić dla naszego środowiska.
Wzmocnieniem wiedzy zdobytej podczas zajęć będą warsztaty. Podczas warsztatów seniorzy przygotują samodzielnie ekotorby z aplikacjami i ozdobami oraz uszyją poduszeczki, które również sami udekorują.
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 12 do 18 czerwca 2020 powinny złożyć w Siedzibie Stowarzyszenia formularz zgłoszeniowy.  Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem, na adres:  Turn on Javascript!  a następnie dostarczenie oryginału w pierwszym dniu trwania inicjatywy.
 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
 
O przyjęciu osoby decydują termin zgłoszenia udziału w inicjatywie tj. przesłania lub dostarczenia formularza zgłoszeniowego.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
 
Zapewniamy salę szkoleniową, prowadzącego zajęcia, materiały warsztatowe i poczęstunek. 
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeńUdział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:
 
Dodano: 10.06.2020
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1695 razy.
Hosting: pvi.pl