A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Wakacyjne laboratorium - 18.07.2022

Fotorelacja z inicjatywy:
Wakacyjne laboratorium - 18.07.2022 Wakacyjne laboratorium - 18.07.2022
Wakacyjne laboratorium - 18.07.2022  Wakacyjne laboratorium - 18.07.2022

Rekrutacja:
Zapraszamy do udziału w inicjatywie pt. Wakacyjne laboratoriumktóra odbędzie się w dn. 18 lipca 2022 w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowych Piekutach (ul. Główna)
  
Tematyka zajęć teoretycznych oraz praktycznych obejmować będzie m.in.:, promowanie idei wolontariatu, kreowanie postaw lokalnych liderów, kształtowanie postaw pro-obywatelskich.
 
Zajęcia skierowane są do dzieci. Odbędą się pogadanki z zakresu wolontariatu, kształtowania postaw obywatelskich, zachęcania do bezinteresownej pomocy innym. Ponadto będą warsztaty pod hasłem „Wakacyjne laboratorium”. Dzieci wykonają różne rysunki, ozdoby, kartki okolicznościowe oraz minizabawki z tworzyw sztucznych. Wyroby zostaną zaprezentowane na wystawce w GOK.
 
Osoby zainteresowane powinny w terminie od 6 do 13 lipca 2022 złożyć formularz zgłoszeniowy w Biurze Stowarzyszenia. Dopuszczalne jest także przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem: Turn on Javascript! a następnie dostarczenie oryginału w pierwszym dniu trwania inicjatywy.  Formularz musi być podpisany przez rodzica lub opiekuna.
 
W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa Kandydatów. W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rekrutacja będzie odbywać się w sposób bezpośredni, tj. poprzez zaproszenie do udziału wybranych osób.
O przyjęciu osoby decydują termin zgłoszenia udziału w inicjatywie tj. przesłania lub dostarczenia formularza zgłoszeniowego.
Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia procesu rekrutacji potencjalnych uczestników, aż do momentu wyłonienia grupy uczestników spełniającej określone w Regulaminie wymogi.
 
Zapewniamy salę, prowadzącego zajęcia, materiały warsztatowe i poczęstunek.
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeńUdział jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dokumenty do pobrania:
 
 
Dodano: 05.07.2022
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1371 razy.
Hosting: pvi.pl