A A A Powiększ tekst
Mapa strony
LGD Brama na Podlasie

Komunikat nr 1

Komunikat dotyczący zmiany zapisów umowy o dofinansowanie projektu ze środków EFS realizowanego przez podmiot inny niż LGD
 
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Brama na Podlasie" informuje, iż decyzją Zarządu Województwa Podlaskiego zmianie ulega załącznik do ogłoszenia o naborze wniosków – Wzór minimalnego zakresu umowy o dofinansowanie projektu współfinansowanego ze środków EFS, realizowanego przez podmiot inny niż LGD. tj. Ogólne warunki umowy o dofinansowanie projektów ze środków EFS w ramach RPOWP na lata 2014-2020 (dalej OWU).
 
Zapisy OWU uległy zmianie w następującym zakresie:
- doprecyzowano informację w zakresie obniżenia kosztów pośrednich w przypadku, gdy z przyczyn zawinionych przez Beneficjenta mimo dwukrotnego przeprowadzenia czynności kontrolnych, brak było możliwości potwierdzenia realizacji wsparcia na rzecz uczestników projektu.
 
W załączeniu uaktualniony w ww. zakresie załącznik do Ogłoszenia o naborze wniosków - Wzór minimalnego zakresu umowy o dofinansowanie projektu współfinansowanego ze środków EFS, realizowanego przez podmiot inny niż LGD wraz z załącznikami - pobierz.
 
Powyższa zmiana obowiązuje od dnia  5.01.2022 r. (tj. dnia podjęcia uchwały przez Zarząd Województwa Podlaskiego).
 
Uzasadnienie zmiany:
Wprowadzone zmiany są związane z uchwałą Zarządu Województwa Podlaskiego Nr 245/4431/2022 z dnia 5.01.2022 r. zmieniającą uchwałę w sprawie zatwierdzenia Instrukcji Wykonawczej Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.
 
Dodano: 12.01.2022
Baza dobrych praktyk

PARTNERZY

Gmina Brańsk

Gmina Brańsk

Miasto Brańsk

Miasto Brańsk

Ciechanowiec

Ciechanowiec

Czyżew

Czyżew

Klukowo

Klukowo

Kołaki Kościelne

Kołaki Kościelne

Nowe Piekuty

Nowe Piekuty

Rudka

Rudka

Rutki

Rutki

Szepietowo

Szepietowo

Gmina Wysokie Mazowieckie

Gmina Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie

Zambrów

Zambrów

Gmina Kulesze Kościelne

Gmina Kulesze Kościelne

POLECANE STRONY

LGD "Brama na Podlasie" w obiektywie kamery
Informacja o plikach cookies: Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Stronę odwiedzono 1198 razy.
Hosting: pvi.pl